Hakkımızda

ayagimagetir.com 2 yıldır hizmet vermektedir. Bu süre zarfında edindiği tecrübeleri ve birikimi, güvenirliğiyle birleştirerek, buna kaliteli hizmet prensibini eklemiş ve geniş dağıtım ağı ile deneyimli ekibi sayesinde sizlere olabilecek en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
Misyonumuz
Ekibimizde bulunan profesyonel çalışan kadrosu, bilgisayar ürünleri yanı sıra, ofis malzemeleri, kağıt, kırtasiye ürünleri gibi malzeme zenginliğiyle, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Eğer bu ürün aralığında bir ihtiyacınız varsa, kesinlikle doğru adrestesiniz.
Vizyonumuz
Hedefimiz, hizmet ağımızı Türkiye'nin bir çok noktasına taşımak ve kalitemizle akılda kalmaktır. Yeniliklere açık yapımızla, hedeflerimize giden yolda, ayagimagetir.com olarak web sitemiz üzerinden satışlara başladık. Teknoloji ve lojistiğin gelişmesi, hizmet kalitemizle birleştiğinde ortaya ulaşılacak daha büyük hedefler koyduk.
Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve kaliteli hizmetimizden faydalanmak için  [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Hakkımızdaki yenilik ve kampanyalardan faydalanmak için sayfanın altındaki Haber Bülteni bölümüne mail adresinizle kayıt olup yenilikleri takip edebileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarımızdan da  güncel bilgileri edinebilirsiniz.
 
Yükleniyor...
google-site-verification=r6nKMLultDwuBJbXWfKYeGo19n2rXHxQRIh4V_Hg_BE